Stabdome savo veiklą. Tinklapis parduodamas. Kaina 2500€. Daugiau informacijos https://superherojus.lt/tinklapis-parduodamas/

Grąžinimas

waranty_14

 

Per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

1.Keisti į kitą dydį;

2.Keisti prekę į kitą modelį;

3.Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

SVARBU: Marškinėliai ar kitos prekės pagamintos pagal individualų užsakymą nėra keičiamos į kitą dydį ar kitas prekes.

SVARBU: Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

Sąlygos

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1. Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
2. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
3. Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

Keičiamos ar grąžinamos prekės pristatymu rūpinasi pirkėjas. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu: Kretingos g. 8-31, Klaipėda, LT-92208. Galima siųsti kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems.

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas „Prašymas pakeisti prekę ar grąžinti už ją sumokėtus pinigus“ ir pirkimą įrodantis dokumentas (sąskaita faktūra).

Gavę keičiamą ar grąžinamą prekę pardavėjas įsipareigoja per 14 dienų informuoti pirkėją, ar prekė atitiko keitimo/grąžinimo kriterijus. Jei keičiama/grąžinama prekė atitinka šiuos kriterijus, pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Keičiant prekę jos vertė turi neviršyti keičiamos prekės. Pirkėjas gali keisti į prekę, kuri yra pateikta pardavimui internetinės parduotuvės asortimente.

SVARBU: Keičiamos ar grąžinamos prekės pristatymu rūpinasi pirkėjas. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu: Kretingos g. 8-31, Klaipėda. Galima siųsti kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems.